Členská schůze a kontrolní střelby

19.04.2024 11:53

V sobotu 11.5.2024 v 9:00hod se bude konat členská schůze a kontrolní střelby. Místo konání-střelnice u D. Pírka.

Pozvánka zde: 2024_Kontrolní_střelby .docx (28623)

Aktualizace:
 

Zdravím všechny věrné a doplňuji informaci o následující skutečnosti. V soboru 11.5.2024, kdy je plánovaná členská schůze a kontrolní střelby na vojenské střelnici, má Dušan Pírek dovolenou a je mimo území ČR. Schůze a kontrolní střelby jsou tím pádem v ohrožení. Vzhledem k nadcházejícímu začátku lovecké sezony srnčí zvěře jsme přijali havarijní plán, s tím že schůze proběhne ve stejném termínu na naší lovecké chatě bez kontrolních střeleb. Přesunutí schůze a kontrolních střeleb na neděli nepřichází v úvahu z důvodu dohody mezi vedení střelnice a Města Bzenec o tom, že se na střelnici nebude v neděli střílet. aby jsme předešli dalším nepředvídaným situacím, tak schůzi přesouváme z vojenské střelnice na naší loveckou chatu se začátkem v 10:00 hod. Kontrolní střelby tudíž neproběhnou podle původního plánu. Vzniklý problém budeme řešit na společné schůzi. Dušan Pírek nabízí že kontrolní střelby by mohly proběhnout v pondělí po 16:00 hod. na vojenské střelnici jak bylo původně v plánu.

Resumé:

     Původně plánovaná schůze na 11.5.2024 - sobota se začátkem v 09:00 hod. se přesouvá na Loveckou chatu MS Bzenec - Kačeňák se začátkem v 10:00 hod. Původní program, kromě kontrolních střeleb zůstává nedotčen. Jak vyplývá z informace není potřeba na schůzi přinést kulovou loveckou zbraň, protože střelby neproběhnou.  Problém kontrolních střeleb bude také předmětem schůze.

 

v Bzenci dne 7.5.2024

 

Za výbor MS Bzenec

JUDr. Leonard Závodný

předseda